XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hakkımızda

Sanat Teknoloji, 2003 yılından beri güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanan, yerli sermaye ile kurulan bir teknoloji şirketi olarak yazılım bilgi teknolojileri ile ilgili gereksinim ve problemlere çözüm getirmeyi hedefleyen bir teknoloji ve yazılım şirketidir. Güvenlik sektörü için Alarm Merkezi Yazılımı, Araç Takip Yazılımı ve Mobil Uygulamalar geliştirmekle beraber Elektronik Güvenlik Cihazları ve Telemetri Cihazları da üretmektedir.

Alarm Merkezi Yönetim yazılımları ile 2003 yılında sektöre çözümler üretmeye başlayan Sanat Teknoloji, ürettiği yazılım çözümlerinin yanına zamanla sektörel elektronik cihaz üretimleri de yapmaya başlamıştır. Akıllı Güvenlik Sistemleri üreten ve bu ürünleri geliştirdiği yazılımlar ile uzaktan yönetilebilir hale getiren Sanat Teknoloji, Yerli Yazılım ve Yerli Üretim alanlarında öncü faaliyetler göstermiştir.

Sanat Teknoloji , Türkiye'de güvenlik sektörü için yazılımlar geliştirdikçe, sektördeki üretim açığını ve dışa bağımlılığı görmüş ve Türkiyede yerli üretim yapmak amacıyla PROSEC markasını oluşturmuştur.
 

Alarm Sistemleri için Modüller

Prosec başlangıçta alarm sistemleri için evrensel modüller üreterek güvenlik sektörü içerisinde yerli üretim faaliyetlerine başlamıştır. Ürettiği evrensel modüllerin Türkiye piyasasında yoğun ilgi görmesi üzerine PROSEC, bu modülleri geliştirerek, alarm merkezleri ile ortak bir çalışma yürütmüş ve bu modüllerin bağlı bulundukları alarm panellerini, alarm merkezi uygulamaları üzerinden kurup çözebilir hale getirmiştir. Alarm sistemleri için evrensel modüller üretirken aynı zamanda güvenlik sektörü için de çeşitli ürünler ve projeler üretmiştir. (Hasta Takip, Isı Nem Takip...)
 

Alarm Panelleri

PROSEC, alarm sistemleri için ürettiği evrensel modüller ve yan ürünlerle kazandığı tecrübe ile artık Türkiyede alarm paneli üretebileceğini görmüş ve bunun için çalışmalara başlamıştır. İlk kez 2018 Ekim ayında ISAF fuarında yaptığı tanıtımla yerli alarm sistemi PRO - P8 serisini piyasaya çıkarmıştır.

Hem bir alarm sistemi hem de akıllı ev otomasyonu olarak kullanılabilen PROSEC PRO-P8 serisi alarm panelleri; tamamen Türkçe arayüzü, kolay kurulumu ve mobil / web uygulamaları üzerinden tam yönetimi ile ön plana çıkmaktadır. Alarm sistemini uzaktan kurup çözebilen, bölgelerini ve üzerinde bağlı olan çıkışlarını yönetebilen uygulamaları ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen PROSEC oluşturabildiği çeşitli senaryolar ile alarm paneline zamanlı görevler atayabilir.

Zamanlı görevler ile evinizdeki herhangi bir elektronik eşyayı alarm paneliniz üzerinden otomatik yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; Günün belirli saatlerinde bahçe sulamanın başlayıp, kapanmasını, belirli saatlerde ısıtmanın açılıp kapanmasını vs. otomatik ayarlayabileceğiniz gibi geliştirilen uygulamalar üzerinden manuel olarak da ilgili aletlerin açılıp kapanmasını yönetebilirsiniz.

Panel kullanıcı yetkilendirilmesi ile sisteme müdahale edebilecek kullanıcılara gün ve saat bazlı yetkilendirme verebilirsiniz. Örneğin; Çalışanlarınızın çalışma saatlerini belirleyerek alarm paneline o saatler dışında müdahale etmesini kısıtlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için prosecpanel.com ve sanatteknoloji.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...